ŞİRKET TARİHİ

Akyel hakkında Akyel hakkında

ŞİRKET TARİHİ

Akyel Nakliyat: Ege bölgesi İzmir ilinde 1995 yılında kurulup, taşımacılık sektöründe, kişisel çözümler sunan bir firma olarak faliyetlerine başlamıştır. Zaman içerisinde gittikçe büyüyen müşteri portföyünün istek ve beklentileri doğrultusunda, aynı zamanda kurumsal çözümler sunan bir firma olmayı hedeflemiş ve bu doğrultuda ilerlemiştir.

NEDEN AKYEL?

Evden eve nakliyat, özellikle büyük şehirlerde taşıma işlemleri fayda sağlayan popüler bir hizmet durumuna gelmiştir. Bu yüzden ihtiyacınızı karşılayacak nakliye firmasını seçerken önünüzde bir çok seçenek bulunacaktır. Dikkat edilmesi gereken unsur, potansiyel anlamda hizmet alabilmek için seçtiğiniz şirketin büyük bir kurum olmasına özen göstermektir. Kurumsal firmalar ile çalışmak başınıza gelebilecek zararın karşılanmasını hem daha kolay hemde daha hızlı sonuçlandıracaktır.

Lojistik Destek

İnternet ve diğer gelişen teknolojiler sonucu dünya çapında bütün firmalar aynı standartlarda, aynı kalitede ve aynı zamanda ürün üretebilme alt yapısına sahiptir. Ürettiği ürünü tercih sebebi yapan en önemli faktörlerden biri siparişden teslimata kadar geçen sürenin kısalığıdır. Bu doğrultuda globalleşen dünyada rekabet artık yalnızca firmaların arasında değil, firmaların tedarik zincirleri arasında da yaşanmaktadır. Kaliteli ve en kısa sürede ürün ya da hizmet erişimini sağlayan firma, karşılaştırmalı üstünlükte avantaj sağlar. Bu da kesinlikle lojistik destek aldığı firma farkıdır.

AKYEL NAKLİYAT olarak hem zamanın hem de fiyatın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle evinizi, ofisinizi taşıtacağınız yada lojistik destek alacağınız firmanın talep ettiği bütçeyi ve işi yapacaklarını taahhüt ettikleri zamanı iyi değerlendirmek gerekir. Daha ucuz ama daha uzun sürede taşıma size olduğundan daha pahalıya gelecektir. Seçilen firmanın en uygun fiyatlı veya işi en hızlı yapanı olmasından ziyade; EN UYGUN FİYAT ve EN UYGUN SÜRE de işi bitiren firma olmasına özen göstermelisiniz. ‘AKYEL' Yükleme, Taşıma, Boşaltma işlemleri dışında daha çok şey ifade etmektedir.

MİSYONUMUZ

  • İnsana ve çevreye saygılı, sağduyulu olmak
  • Her zaman daha da ileriyi düşünerek kendimizi geliştirmek ve yenilemek, yeni yatırımlarla istdihdam sağlamak.
  • Yapılan anlaşmalarda, tüm konuşulan detaylar ve isteklere sadık kalınarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamanın en büyük değer olduğu farkındalığı ile çalışmak.
  • Çalışma ilkelerimizin dışına çıkmadan varlığımızı sürdürmek.

VİZYONUMUZ

  • Tüm iş alanlarında, içeriğine olusa olsun bizden talep edilen tüm hizmetleri cevaplayarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak.
  • Müşterilerin taleplerini zamanında ve talep edildiği şekilde karşılamak.
  • Sunulan hizmette iş bilinci ve hakimiyeti korumak.
  • Verilen hizmetlerde tek hedefin mükemmellik olması ve en yüksek kalite seviyesini korumak.

Copyright © Akyel Nakliyat 2019. Tüm hakları saklıdır.

Created by: Zeplin Yazılım - 0506 555 64 93