Evden Eve Nakliyat

   Zahmetli ve yorucu bir iş olan nakliyat işlemini sizler için en güvenli ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta yılların verdiği tecrübe ile beraber, taşıma işlemini kolaya indirgiyoruz. Yapılan taşıma işlemini 5 aşamada gerçekleştiriyoruz.

Eksperlik

Taşınma öncesi evinize gelen ekspertiz ile taşınacak eşyaların tespiti yapılır ve fizibilite raporu hazırlanır. Nakliye sigortası yapmak istemeniz durumunda sözleşme yapılarak gün için karar verilir.

Demonte

Deneyimli elemanlarımız tarafından beyaz eşya ve mobilyalarınızın demonte edilmiş bir şekilde taşınır. Özellikle çamaşır makinası motorunun korunabilmesi için motor tespit cıvataları takılarak paketleme işlemi yapılır. Sökülecek her türlü eşyanız demonte bir şekilde taşınır.

Ambalajlama

Ambalajlama işlemi eşyanın doğasına uygun, rutubet ve nemden koruyucu hijyenik bir biçimde yapılır, ambalajlama yaparken evinizin eşyaları bölüm bölüm paketlenir. Mutfaktaki kırılacak eşyalarınız özel paketler ile paketlenir. Beyaz eşyalarınız balonlu kağıt ile sarılır, yataklarınız kılıflanarak taşımaya hazırlanır. Demonte işlemi yaptığımız tüm eşyalarınız ayrı ayrı paketlenir. Uzman ekipler tarafından kategorize edilerek, kutulama işlemine hazır hale getirilir. Her pakette hangi ürünün olduğu not edilerek sayımları yapılır.

Taşıma

Taşıma işlemi kapalı kamyonlarda, eşyalarınızı sarsmadan, güvenle, sayım işlemi yapıldıktan sonra, seri bir biçimde yapılır. Taşıma esnasında uygun görmediğiniz bir durum karşısında her zaman istekleriniz ve eşyalarınızın koruması birinci planda olacaktır.

Yerleştirme Ve Dekorasyon

Yeni yerleşim yerinde, mutfaktaki kırılabilir eşyalar ambalajlarından çıkarılarak raflara yerleştirilir. Buzdolabı ambalajı çözülerek yerine yerleştirilir, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi monte edilir. Mobilyalar müşterinin isteğine göre yerleştirilerek, salona ait süs eşyaları uygun yerlere dizilir. Taşınılan yerde özenle, istediğiniz yere monte edilen gardırobun içine elbiseleriniz yerleştirilerek işlem tamamlanır. Diğer beyaz eşyalar arzu ettiğiniz yere monte edilir. Eviniz kullanılır bir hale getirilerek size teslim edilir.