Hakkımızda

   1995 yılında İzmir’de faaliyete başlayan firmamız, işimizde gösterdiğimiz özen ve sizlere verdiğimiz güven ile beraber, sektöründe öncü firmalardan biri haline gelmiştir. Evden eve nakliyat, ofis ve fabrika taşımacılığı, uluslararası taşımacılık, depolama hizmeti, lojistik destek ve danışmanlık gibi birçok alanda sizlere hizmet vermekteyiz. Alanlarında uzman kadromuz ile beraber isteklerinizi ve sorunlarınızı önemsiyor, beklentilerinizi karşılayan bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

444 35 34

Vizyonumuz

   Çeyrek asırlık tecrübemiz ile beraber, hizmet verdiğimiz her alanda talep edilen tüm isteklerinizi cevaplamaktan ve müşteri memnuniyetini sağlamaktan gurur duyuyoruz. Talep edilen istekler doğrultusunda güvenlik ve hız ilkelerimizden ödün vermeden, iş bilincimizi koruyarak yüksek kalitede hizmet vermeyi görev ediniyoruz.

Misyonumuz

   Sunduğumuz hizmetler doğrultusunda, her zaman alanımızda daha iyiyi yapmayı ve gelişmeyi hedefliyoruz. Yapılan anlaşmalara ve isteklerinize sadık kalarak, müşteri memnuniyetinin en büyük değer olduğunun her zaman farkında olduk. Değerlerimizden taviz vermeden, insana ve çevreye sağduyulu hizmet sunmak öncelikli misyonumuzdur