Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /var/www/vhosts/akyelnakliyat.com/httpdocs/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/editors/class-vc-frontend-editor.php on line 644
Teklif Al – Akyel Nakliyat

Sözleşme

Sayfa 1 / 4

Yükleme Adresi

Boşaltma Adresi

 1. Taşımaya konu olan eşyaların ambalajlanması, taşınması, yerleştirilmesi; özel uzmanlık gerektirmeyen mobilyaların de montaj ve montajı Akyel Nakliyat tarafından yapılacaktır.
 2. Buzdolabı, çamaşır, kurutma ve bulaşık makinalarının sökümü yapılıp; tesisat bağlantıları hazır ise montajı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Klima, aspiratör, şofben, anten tesisatlarının söküm ve montaj işlemleri hizmet kapsamımız dışındadır.
 3. Perde kornişlerinin takılması, stor perde montajı, avize montajı, askı aparatları, tabloların asılması, elektrik tesisatı, duvara matkap ile delik açılması, tv ünitesinin duvara montajı gibi işlemler hizmet kapsamımız dışındadır.
 4. Odun, kömür, dolu gaz ve yağ bidonları ve kanunen yasak maddeler taşıma kapsamına girmemektedir.
 5. Antika eşyalarınızın taşınması sigorta kapsamında değildir. Taşıma öncesi müşteri ziynet eşyalarını, değerli evrak ve paralarını ayırmalı ve kendi sorumluluğuna almalıdır. Bunların firmanın bilgisi haricinde taşıtılması veya ortada bırakılıp kaybolması durumunda firmanın sorumluluğu yoktur.
 6. Para kasası ve piyano taşıması ek ücrete tabidir.
 7. Sözleşmede beyan edilen katlardan daha yukarı katlara taşınılması durumunda, her kat için 100 TL. ücret talep edilir.
 8. Elektronik eşyaların çalışıp çalışmadığının kontrol edilemediği durumlarda, nakliye sonunda söz konusu eşyanın çalışmadığı iddia edilirse firmamız hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.
 9. Taşıma esnasında firmamız personelinin kusuru sebebiyle eşyalara verilen hasarlar mümkünse aynı ,mümkün olmadığı takdirde nakdi olarak karşılanacaktır. Ancak işbu tazmin bedeli; eşyanın kullanım süresi ve yıpranma payı da dikkate alınarak hesaplanacaktır. Aynı tazmin durumunda firmamızın; aynı marka ve model bulunamadığı takdirde, farklı model ve marka temin etme hakkı saklıdır.
 10. Ev sahibinin hasar, noksan konusunda itirazları varsa hizmetin hemen bitiminde bildirmek zorundadır. Ekip evden ayrıldıktan sonra vuku bulacak itirazlar kabul edilmeyecektir.
 11. Eşyalarınız nakil esnasında yaşanabilecek çalınma,kırılma,kaza gibi olasılıklara karşı firmamız tarafından sigortalı olarak taşınır.
 12. Sözleşmede belirtilen ücret net olup,KDV hariçtir.Şehiriçi taşıma ücretinin en az %20’i sözleşmenin tanzimi esnasında tahsil edilir.Şehirler arası nakliyede ücretin %50’i tahsil edilir. Kalan bakiye eşyaların yüklenmesini müteakip,eşyaların boşaltıldığı gün iş bitiminde tahsil edilir. Müşterinin kalan bakiyeyi zamanında ödememesi durumunda ödeme süresine kadar geçen süre için günlük yasal faiz uygulanır.
 13. Telefon veya e-mail yolu ile gerçekleşen görüşmelerde; iş bu sözleşme elektronik posta veya mümkün olan diğer iletişim yolları ile müşteriye gönderilip, kabul beyanı firmaya iletilerek ve firmamızın banka hesabına ,hizmet için kararlaştırılan ücretin 12.maddede belirtilen ilk kısmının yatırılması ile kurulmuş addedilir.
 14. Mücbir sebepler dışında müşterinin işbu sözleşmeden cayması durumunda avans bedeli geri verilmemekle birlikte,firmanın uğramış olduğu zararın tahsili amacıyla hukuki yollara başvurma hakkı saklıdır.
 15. Mücbir sebepler dışında,firmanın işbu sözleşmedeki taşıma yükümlülüğünü yerine getirmemesi durumunda; müşterinin mağdur olmaması adına gerekli her türlü önlem ve çözümü bulmak firmanın sorumluluğundadır.
 16. İhtilaf vukuunda İZMİR MAHKEMELERİ ve İCRA DAİRELERİ yetkilidir.
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.