Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /var/www/vhosts/akyelnakliyat.com/httpdocs/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/editors/class-vc-frontend-editor.php on line 644
Lojistik Destek ve Danışmanlık – Akyel Nakliyat

Lojistik Destek ve Danışmanlık

   Üretim ve pazarlama organizasyonlarının lojistik bir destek almadan başarılı olması çok zordur. Akyel Nakliyat ürün, hizmet ve insan gibi ihtiyaç duyulan lojistik hizmetleri doğru zamanda sunarak firmanıza değer katar. Tüm iş kollarında, nakliyat işlemi önemli bir yer tutar. Üretimi yapılan ürünlerin tüketiminin yapılacağı alanlara dağıtımı, tüketiminin yapıldığı alandan toplanması vb. işlemler firmalara hizmet olarak verilen lojistik bir destektir. Akyel Nakliyat ihtiyaçlarınıza çözüm ortağı olmak amacıyla tüm sektörlerin taşımacılık gereksinimlerini karşılayabilecek bir organizasyon ağı ve araç parkuruyla sizlere hizmet vermektedir.

   Akyel Nakliyat, lojistik hizmeti kapsamında;

   Türkiye’nin her bölgesinde ve şehrinde dağıtım ağı kurar. İstenilen niteliklerde araç filosu oluşturur. Dağıtımı yapılacak olan malların, yükleme ve boşaltma işlemlerini gerçekleştirir. İş makineleri temini ve açık, kapalı kasa çeşitleri ile araç seçeneği sunar.