Ofis ve Fabrika Taşımacılığı

   Günümüzde ofis sayılarının artmasına bağlı olarak ofislerin taşınma talebi de artış göstermiştir. Elbette bu artış taşınma işleminin hızlı olması gerekliliğini de beraberinde getirmiştir. Biz Akyel Nakliyat olarak uzman kadromuzla ofisinizin eşyalarını hızla ve özenle taşıyoruz. Fabrika ve ofis taşıma işlemlerimizi 4 aşamada gerçekleştiriyoruz.

Ekspert

Taşınma öncesi ofisinize veya firmanıza gelen ekspertiz ile taşınacak eşyaların tespiti yapılır ve fizibilite raporu hazırlanır. Yapılan sözleşme ile taşınma günü belirlenir. Tespit sonucu firmanız için gerekli ekipmanlar sağlanır, tüm araç gereçlerin değeri belirlenerek nakliyat sigortası yapılır.

Ambalajlama & Demonte

Profesyonel bir ekip tarafından beyaz eşyalarınız, elektronik eşyalarınız, mobilyalarınız demonte edilir. Demonte edilen eşyalar ve küçük parçaları herhangi bir çarpmaya karşı özenle paketlenir. Ambalajlama işlemi eşyanın doğasına uygun, rutubet ve nemden koruyucu hijyenik bir biçimde yapılır. Ofisiniz veya fabrikanız profesyonel bir ekip tarafından bölüm bölüm paketlenerek ve her pakette ne olduğu not edilerek, sayılarak yapılır.

Taşıma

Uzman ekibimiz tarafından aracımıza yerleştirilen eşyalarınız güvenli bir şekilde ofisinize veya firmanıza özenle taşınır. Fabrika içerisinde ki takım tezgah ve atölye makinelerinin nakil işleri için, doğru araçlar kullanılarak; mobil vinç, forklift asansörler vb. en güvenilir sistemlerle taşımacılık işlemi gerçekleştirilir.

Yerleştirme

Taşınılacak yere eşyaların boşaltılması esnasında da taşınırken ki hassasiyet gösterilir. İşinin ehli olan marangoz ve ustalar tarafından mobilyalar, beyaz eşyalar ve elektronik eşyaların montajı yapılır. Fabrika veya ofis taşıması kararlaştırılan günde, eksiksiz bir şekilde yapılır ve eşyalar anlaşmanın olduğu günde teslim edilir.